Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Finanční skupina Česká spořitelna je počtem 5,2 milionů klientů největší bankou na českém trhu. Poskytuje služby drobným klientům, malým a středním podnikům, městům a obcím. Financuje také velké korporace a poskytuje služby v oblasti finančních trhů. Vydala 3,3 mil. platebních karet a provozuje nejširší síť v ČR (cca 1244 bankomatů). Přímé bankovnictví České spořitelny využívá téměř 1,2 mil. klientů. Pobočková síť čítá přes 640 prodejních míst, včetně specializovaných hypotečních, komerčních a developerských center.

Více o České spořitelně

Kořeny České spořitelny sahají až do roku 1825, kdy zahájila činnost Spořitelna česká, nejstarší právní předchůdce České spořitelny. Na tradici českého a později československého spořitelnictví navázala v roce 1992 Česká spořitelna jako akciová společnost. 5,2 milionu klientů, které dnes Česká spořitelna má, hovoří zcela jasně o jejím pevném postavení na českém trhu.

V roce 2000 se Česká spořitelna stala členem Erste Group, která byla založena jako první rakouská spořitelna v roce 1819. Od roku 1997 se Erste Group vyvinula v jednoho z největších poskytovatelů finančních služeb ve východní části Evropské unie. Téměř 46 000 zaměstnanců poskytuje služby 16 milionům klientů ve 2 800 pobočkách v 7 zemích (Rakousku, České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku a Srbsku).

Česká spořitelna – info

Adresa: Olbrachtova 1929/62, Praha 4, 140 00
IČ: 45244782
SWIFT: GIBACZPX
Kód banky: 0800
Web: www.csas.cz
Česká spořitelna Internetbanking https://www.servis24.cz/

 

ČEská spořitelna – produkty

Produkty, které Česká spořitelna nabízí.

Česká spořitelna – pobočky

Seznam všech poboček naleznete zde: Pobočky České spořitelny

Česká spořitelna – bankomaty

Seznam všech bankomatů naleznete zde: Bankomaty Česká spořitelna