Fio Banka

fio banka

fio banka

Fio banka je relativně novou bankou na českém trhu, která navazuje na fungování Finanční skupiny Fio. Je ryze českým subjektem s českými majiteli a své služby poskytuje na více než sedmdesáti pobočkách po celé České republice. Nabízí širokou škálu produktů pro řešení osobních i firemních financí, které lze rozdělit na dvě hlavní oblasti:
– poskytování tradičních bankovních služeb
– zprostředkování obchodů s cennými papíry

Více o Fio bance

Mezi typické bankovní služby patří například zřizování běžných, spořících nebo termínovaných účtů, provádění platebního styku, vydávání platebních karet nebo poskytování úvěrů. Fio banka přitom zastává strategii nulových poplatků za standardní služby pro všechny bez podmínek a plně individuální přístup při úvěrování menších a středních podniků.

Dalším oborem činnosti jsou investice – Fio banka je největším českým obchodníkem s cennými papíry zaměřeným na drobnou klientelu. V obchodování s akciemi přes internet má jednoznačně dominantní postavení na českém trhu. Fio banka, a.s. je akcionářem a jedním z nejvýznamnějších členů Burzy cenných papírů Praha. Na burze RM-SYSTÉM zprostředkovává značnou část všech obchodů s akciemi. V popředí je rovněž svým podílem na trhu zprostředkování obchodů českých klientů na amerických akciových trzích nebo v Německu.

Fio Banka – info

Adresa: Millennium Plaza, V Celnici 10
117 21 Praha 1
IČ:
SWIFT: FIOBCZPP
Kód banky: 2010
Web: www.fio.cz
Fio Banka Internetbanking www.fio.cz/ib2/login
Fio email fio@fio.cz
Fio Banka telefon 224 346 800
(po – pá 9:00 – 17:00)

 

Fio Banka – produkty

Produkty, které fio nabízí.

Fio Banka – pobočky

Seznam všech poboček naleznete zde: Pobočky Fio Banka

Fio Banka – bankomaty

Seznam všech bankomatů naleznete zde: Bankomaty Fio Banka